پیشرفت صنعت لاستیک سازی در تایوان

صنعت لاستیک تایوان فرصت های تجاری نوآورانه ای را به سمت اقتصاد دورانی ایجاد می کند، منظور از اقتصاد دورانی حداکثر استفاده از منابع است.

بر اساس آمار GLOBAL TRADE ALTAS، رونق صنعت لاستیک و پلاستیک به دلیل رشد صنایع هوافضا و خودروسازی و تقاضای بازار برای کالاهای مصرفی دوباره بهبود یافته است. با رشد اقتصادی کشورهای آسیایی، منطقه آسیا و اقیانوسیه به بزرگترین و سریعترین منطقه در صنعت پلاستیک و لاستیک جهان تبدیل شده است.

حدود 40 درصد ماشین آلات پلاستیک و لاستیک در آسیا تولید می شود. چهارمین انقلاب صنعتی در تایوان ، صنعت لاستیک است.صنعت ماشین آلات پلاستیک و لاستیک تایوان مدل‌های تجاری جدید تولید هوشمند را برای تقویت مزیت‌های رقابتی به کار می‌گیرد . و به دنبال ایجاد نقاط خاص است. فرصت های تجاری جدید صنعت ماشین آلات پلاستیک و لاستیک، تایوان را به نقاط عطف جدیدی رسانده است.

صنعت لاستیک تایوان فرصت های تجاری نوآورانه ای را ایجاد کرده است. آلمان مهمترین کشور تولیدکننده و صادرکننده ماشین آلات لاستیک و پلاستیک است. اگرچه بازار ماشین آلات لاستیک و پلاستیک اروپا به رشد حداکثری خود رسیده است ، آسیا همچنان یک پایگاه تولید جهانی در آینده خواهد بود. با نرخ رشد نسبتا سریع اقتصاد محلی، تقاضا برای ماشین آلات لاستیک و پلاستیک افزایش می یابد، تخمین زده می شود که آسیا کانون توجه بازار باشد.

ماشین آلات لاستیکی و پلاستیکی تایوان

ماشین آلات لاستیکی و پلاستیکی تایوان

ماشین آلات لاستیک و پلاستیک یکی از چهار صنعت ماشین آلات عمده در تایوان است. حدود 98 درصد از تولید کنندگان ماشین آلات لاستیک و پلاستیک تایوان را شرکت های کوچک و متوسط ​​تشکیل می دهند . و 90 درصد از این شرکت ها در تاینان، تایچونگ، هسینچو و سایر مناطق متمرکز هستند. بازارهای اصلی صادرات هنوز در آسیا هستند، از جمله چین، آسیای جنوب شرقی و ژاپن و سایر کشورها، از مهمترین صادرکنندگان برتر ماشین آلات لاستیک و پلاستیک در جهان می باشند، تنها در سال 2021 حجم صادرات این نوع تجهیزات صنعتی معادل 1.17 میلیارد دلار آمریکا بوده است.

در 40 سال گذشته در تایوان، دولت کارخانه‌های شیمیایی بالادستی احداث کرده و توسعه صنایع مواد خام اولیه میان‌دستی و پایین‌دستی خصوصی را مورد حمایت قرار داد . تا یک زنجیره صنعتی تشکیل دهد و سرعت رشد و توسعه پلاستیک‌ها، لاستیک‌ها و الیاف شیمیایی پایین‌دستی را بالا ببرد. تنها در صنعت خودرو، میانگین مواد لاستیکی و پلاستیکی به کار رفته برای چرخ ها و داخل هر خودرو 200 کیلوگرم است.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *